křeček na postrojku

8. března 2009 v 17:00 |  Křečkovi výlety mimo klec
Pokud nechcete, aby váš křeček všude lezl, ale chcete aby se také trochu proběhla, můžete mu koupit postrojek.
Je to na způsob psích postrojů. Můžete klidně vzít křečka i na zahradu, aniž byste se báli že vám uteče a nebo se zahrabe. Maj různé velikosti a barvy. Já osobně mám doma červený.
105-60831_390.jpg 105-60830_390.jpg 105-60832_390.jpg

Cena se pohybuje kolem 120 Kč.
Ale né každý křeček si na to zvykne. Moje Šerinka to nemá moc ráda. Líbí se jí když se může proběhnout kde chce, nebo pokud jí délka postrojku dovolí. Ale vždy když jí ho chci nandat tak se do něj zakousne a nechce se pustit, takže jí musim dát kousek sýra a ona mezitím žere a já jí ho dám.
Nejprve musíte dát smyčku přes hlavu a další dva konce (na jednom z nich je umělohmotné, bílé zavírání) jeden dát pod bříško a provlíknout ho do zavírání. Měli byste ještě zkontrolovat jestli ho má dost pevně, aby se křeček nevyvlíknul, ale zároveň ne moc utaženě, aby se nemohl nějak uškrtit.
Myslim že si dříve nebo později skoro každý křeček zvykne, ale pokud ne tak ho do toho nenuťte a drastikým spůsobem ho do něj nenavlíkejte. Křeček by vás mohl kousnout a stratil by k vám důvěru, a nebo byste mu mohly dokonce nějak ublížit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama